ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ БУДІВНИЦТВО, ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ І АЕРОДРОМІВ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ПІДЙОМНО–ТРАНСПОРТНИХ, БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН І ОБЛАДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА АВТОТРАНСПОРТІ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

Современная школа. Как выбрать парты и стулья

 

Современная школьная мебель должна отвечать множеству требований. Столы и стулья должны быть удобными, соответствовать возрасту ученика, поддерживать правильную осанку, чтобы ребёнок не напрягался и не уставал, быть безопасными и качественными.

На что обратить внимание при покупке

Выбирая мебель для учебного класса необходимо обращать внимание не только на цену, но и на качество. Именно от него зависит здоровье ребёнка.

1. Парта должна соответствовать росту ребёнка. Это проверяется так если ноги ученика стоят на полу, колени согнуты под прямым углом, спина прямая, то между грудью ребёнка и столешницей школьной парты должен поместиться его кулак.

2. Стул должен прочно поддерживать спину ребёнка. Это исключит неправильное развитие позвоночника и внутренних органов.

3. Столешница школьной парты должна иметь антибликовое покрытие, которое уменьшит нагрузку на глаза ребёнка.

4. Материалы, из которых изготавливают детскую мебель, должны быть гипоаллергенными и иметь санитарные сертификаты. Это исключит отравления, провокацию хронических заболеваний и аллергий у детей.

5. Мебель для учебных учреждений должна быть прочная, исключающая случайные травмы, не иметь острых углов и выступающего крепежа.

Где купить парту?

Выгоднее всего купить школьные парты и стулья без посредника прямо у производителя. Только тот, кто сам изготавливает мебель может предоставить самую низкую цену и самые большие скидки.


+

e6d96ac7

 

Вступ

Правила прийому
Правила прийому до Барського автомобільно-дорожнього технікуму НТУ

 

Електронна залікова книжка

У нашому навчальному закладі успішно пройшло випробування таке нововедення як "Електронна заліковка", за допомогую нього батьки студентів завжди були

 усвідомлені про успіхи у навчанні. Ця послуга буде тепер використовуватись на постійній основі.

Детальніше

 

Розклад занять

Розклад занять
Електронний варіант розкладу занять

 

Електронні посібники

База електронних навчально-методичних посібників, відеопрезентацій розроблених нашими викладачами.

Детальніше

 

Запитай у директора

Зворотній зв'язок
Ми вважаємо, що готовність до відкритого діалогу дуже важлива для створення довіри у відносинах між нами та нашими студентами/абітурієнтами

 

Вступна компанія 2013

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Національного транспортного університету відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12 жовтня 2011 року.

Детальніше

Навчальна база

Уже впродовж багатьох років у нашому технікумі існує традиція, випускникний курс автомеханіків на захист диплому (його практичну частину), своїми руками створює наглядні посібники, це двигуни, коробки переміни швидкостей, варіатори та інш.

Детальніше

 

Сучасна освіта

Наш навчальний заклад один із найкращих навчальних закладів України, пропоную сучасні спеціальності, ми неодноразово приймали участь у різноманітних конкурсах та виставках, про що засвідчують отримані медалі та дипломи.

Детальніше