Головна Освіта Культура Спорт Новини Історія Студентське життя Фотогалерея Контакти
+

e6d96ac7
Меню
Головна
Освіта
Культура
Спорт
Новини
Історія
Студентське життя
Фотогалерея
Контакти
Новини
16.06.2011

Відбулися зустрічі випускників.

 

детальнiше...
16.06.2011

Бентежна мить прощання

детальнiше...
переглянути усi оголошення...

Головна / Спорт

Спорт
Спорт – це сила тіла і розуму!
Барський автомобільно - дорожній технікум відноситься до таких навчальних закладів, де приділяється багато уваги здоров'ю студентів. Для цього проводиться значна робота з пропаганди здорового способу життя та боротьби проти шкідливих звичок, що негативно впливають на моральний та фізичний стан молодих людей. Ось і цього року для студентів та викладачів було відкрито тренажерну залу та кабінети загальної фізичної підготовки і вільної боротьби.

В спортивній залі БАДТ   постійно організовуються змагання з різних видів спорту як районного, так і обласного рівня. Серед студентів, зокрема, – спартакіада з 8 видів спорту, різноманітні змагання.  
Суддівство здійснюють професіонали, а висвітлення результатів змагання стало можливим за рахунок сучасного електронного табло, аналогів якому немає у   Барському районі. За підсумками змагань студенти технікуму регулярно займають призові місця як в районних, так і обласних змаганнях.
Що стосується проведення вільного часу студентами, то для них вже досить довгий час діють різноманітні спортивні секції - настільного тенісу, легкої атлетики, волейболу, вільної боротьби, баскетболу, регулярно працює стрілецький тир.
Кафедра фізичного виховання бере активну участь у розбудові нашого навчального закладу, а також у підготовці та святкування різних дат - Дня захисника Вітчизни, "Нумо, хлопці", «Козацькі забави» тощо.

На сьогоднішній день спостерігається погіршення стану фізичного здоров'я сучасної молоді. Аби його покращити,  створені всі умови для занять спортом, відвідування різноманітних спортивних секцій. Адже в закладі навчаються 833 студенти, з них -17 інвалідів, 34-з порушенням опорно - рухового апарату, 30-з серцево-судинними захворюваннями, 20 - з вегетативно - судинною дистонією та іншими захворюваннями. Тому Барський автомобільно - дорожній технікум розпочав створення сучасного кабінету лікувальної фізичної культури та реабілітації.

                                         

Барський автомобільно - дорожній технікум - це навчальний заклад, у якому активно культивується здоровий спосіб життя. Для цього продумана система роботи щодо викорінення шкідливих звичок, що негативно впливають на моральний та фізичний стан молодих людей.

У спортивній залі БАДТ постійно проходять змагання з різних видів спорту як районного, так і обласного рівнів. Зокрема, спартакіада з 8 видів спорту. Суддівство здійснюють професіонали, а висвітлення результатів змагань стало можливим за рахунок сучасного електронного табло, аналогів якому немає у Барському районі. За підсумками змагань студенти технікуму регулярно займають призові місця на районних і обласних змаганнях.

Що ж стосується проведення студентами вільного часу, то для них вже досить довгий час діють різноманітні спортивні секції - настільного тенісу, легкої атлетики, волейболу, вільної боротьби, баскетболу, регулярно працює стрілецький тир.

Кафедра фізичного виховання бере активну участь у розбудові нашого навчального закладу, а також у підготовці та святкування різних дат - Дня захисника Вітчизни, "Нумо, хлопці". А 23 лютого відбулися «Козацькі забави».

Команди студентів - першокурсників усіх спеціальностей показували міць, відвагу, швидкість, а найголовніше - згуртований командний дух і повагу до суперників. Переможці втішали переможених, а викладачі фізичного виховання наставляли своїх вихованців у перервах між змаганнями.

 Моральну підтримку забезпечили вболівальники на чолі з керівниками груп, які гучно аплодували своїм фаворитам. Незалежне оцінювання проводили: директор технікуму Кібітлевський Йосип Едуардович, тележурналіст Рогач Сергій та голова студентської ради Лісовий Віталій.

За результатами змагань першість вибороли студенти спеціальності «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів».Друге місце, з відривом лише у 2 бали, посіли студенти спеціальності «Експлуатація та ремонт підйомно - транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання». На третій сходинці - збірна майбутніх організаторів перевезень та землевпорядників.

Після закінчення конкурсу вболівальники отримали грамоти та солодкі призи, а найголовніше - усвідомили, що перемога здобувається лише згуртованим колективом, а підтримка одногрупників, які на чотири роки стають сім'єю, є запорукою успіху!

Також нещодавно в технікумі відбулося відкриття чергової спартакіади, проведення яких вже стало доброю традицією в стінах нашого навчального закладу. Команди студентів усіх спеціальностей традиційно змагаються за першість в масових видах спорту.

Знаковою ця спартакіада стала  ще й тому, що вперше  в ній буде брати участь команда викладачів.  Тож бажаємо успіхів усім командам!  Хай переможе сильніший. І не забувайте просту істину – головне не перемога , а участь.