ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ БУДІВНИЦТВО, ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ І АЕРОДРОМІВ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ПІДЙОМНО–ТРАНСПОРТНИХ, БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН І ОБЛАДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА АВТОТРАНСПОРТІ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

У Луцьку «замінували» «ПортСіті»

 

13 квітня, близько 12-ої години дня на номер екстреного виклику поліції «102» надійшло анонімне телефонне повідомлення, автор котрого погрожував підірвати один із торговельно-розважальних закладів у Луцьку, а саме – ТРЦ «ПортСіті», що на вулиці Сухомлинського, 1, повідомляє Lutsk.eu з посиланням на Сектор комунікації поліції Волинської області.

Невідомий повідомив про замінування провідного торгово-розважального комплексу міста.

Відомості про інцидент внесені до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події Луцького відділу поліції.

Наразі правоохоронці перевіряють отриману інформацію та здійснюють заходи, спрямовані на встановлення встановлення особи, що телефонувала. На місце виїхали спеціалісти вибухотехнічного відділу та слідчо-оперативна група.

Як зазначає інформаційне агентство «Волинські новини», о 13.20 у ТРЦ прибули кінологи і проводять огляд приміщення. Евакуацію людей не проводили, а от доступ на 2-й поверх перегороджено.

Джерело: .


+

e6d96ac7

 

Вступ

Правила прийому
Правила прийому до Барського автомобільно-дорожнього технікуму НТУ

 

Електронна залікова книжка

У нашому навчальному закладі успішно пройшло випробування таке нововедення як "Електронна заліковка", за допомогую нього батьки студентів завжди були

 усвідомлені про успіхи у навчанні. Ця послуга буде тепер використовуватись на постійній основі.

Детальніше

 

Розклад занять

Розклад занять
Електронний варіант розкладу занять

 

Електронні посібники

База електронних навчально-методичних посібників, відеопрезентацій розроблених нашими викладачами.

Детальніше

 

Запитай у директора

Зворотній зв'язок
Ми вважаємо, що готовність до відкритого діалогу дуже важлива для створення довіри у відносинах між нами та нашими студентами/абітурієнтами

 

Вступна компанія 2013

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Національного транспортного університету відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12 жовтня 2011 року.

Детальніше

Навчальна база

Уже впродовж багатьох років у нашому технікумі існує традиція, випускникний курс автомеханіків на захист диплому (його практичну частину), своїми руками створює наглядні посібники, це двигуни, коробки переміни швидкостей, варіатори та інш.

Детальніше

 

Сучасна освіта

Наш навчальний заклад один із найкращих навчальних закладів України, пропоную сучасні спеціальності, ми неодноразово приймали участь у різноманітних конкурсах та виставках, про що засвідчують отримані медалі та дипломи.

Детальніше