ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ БУДІВНИЦТВО, ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ І АЕРОДРОМІВ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ПІДЙОМНО–ТРАНСПОРТНИХ, БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН І ОБЛАДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА АВТОТРАНСПОРТІ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

«Сформувати команду зірок, а не зірок в команді» - завдання для справжніх професіоналів!

 

2 вересня драматичний театр ім. І. Кочерги був повний. Житомиряни прийшли підтримати маленьких музикантів та співаків, які стали такими завдяки відданій праці диригента та натхненниці благодійного проекту Music Camp International Констанції Фортунато та команді, що складалася з викладачів, волонтерів та координаторів.

Від Житомира організаторами виступили ГО «Житомир, зроби голосніше» та її голова Людмила Зубко, обласна рада та низка підприємств міста виступили спонсорами, надавши одяг та їжу учасникам.

На глядачів очікував сюрприз! За 5 днів новачки, які не здебільшого навіть не знали нот, опанували по кілька музичних інструментів,серед яких скрипка, гітара, віолончель та флейта а також дещо екзотичні для нас орфи, хендчаймси та золоті дзвіночки. Ті, хто ніколи не співав, за 5 днів вивчили 7 композицій українською, англійською, латинською та іспанською мовами.

Гала-концерт відвідали високопосадовці: перша леді Марина Порошенко, віце-прем’єр з питань інфраструктури Геннадій Зубко, голова облради Ігор Гундич та мер міста Сергій Сухомлин.

Кропітка праця впродовж репетицій, коли були лише короткі перерви на перекус, увінчалася успіхом: зал аплодував стоячи, слухаючи молоді таланти! Глядачі тепло приймали всіх: хористів і тих, хто грав на інструментах.

Причиною, по якій вона завітала на фінальний концерт була інклюзивна програма освіти, якою опікується дружина президента. Адже впродовж п’яти днів в таборі разом навчалися дітки з різними захворюваннями. Спочатку вони не могли адаптуватися, але потім завдяки турботі та спільним діям всі учасники здружилися та допомагали одне одному.

Не бракувало оплесків, квітів та привітань. Марина Порошенко тепло поспілкувалася з учасниками табору та зробила спільне фото.

Саме це було головною метою музичного табору: показати, що кожна дитина є цінною, що кожен може бути частиною чогось великого та прекрасного.


+

e6d96ac7

 

Вступ

Правила прийому
Правила прийому до Барського автомобільно-дорожнього технікуму НТУ

 

Електронна залікова книжка

У нашому навчальному закладі успішно пройшло випробування таке нововедення як "Електронна заліковка", за допомогую нього батьки студентів завжди були

 усвідомлені про успіхи у навчанні. Ця послуга буде тепер використовуватись на постійній основі.

Детальніше

 

Розклад занять

Розклад занять
Електронний варіант розкладу занять

 

Електронні посібники

База електронних навчально-методичних посібників, відеопрезентацій розроблених нашими викладачами.

Детальніше

 

Запитай у директора

Зворотній зв'язок
Ми вважаємо, що готовність до відкритого діалогу дуже важлива для створення довіри у відносинах між нами та нашими студентами/абітурієнтами

 

Вступна компанія 2013

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Національного транспортного університету відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12 жовтня 2011 року.

Детальніше

Навчальна база

Уже впродовж багатьох років у нашому технікумі існує традиція, випускникний курс автомеханіків на захист диплому (його практичну частину), своїми руками створює наглядні посібники, це двигуни, коробки переміни швидкостей, варіатори та інш.

Детальніше

 

Сучасна освіта

Наш навчальний заклад один із найкращих навчальних закладів України, пропоную сучасні спеціальності, ми неодноразово приймали участь у різноманітних конкурсах та виставках, про що засвідчують отримані медалі та дипломи.

Детальніше