ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ БУДІВНИЦТВО, ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ І АЕРОДРОМІВ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ПІДЙОМНО–ТРАНСПОРТНИХ, БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН І ОБЛАДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА АВТОТРАНСПОРТІ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

Чистка обличчя в Києві

 

Комбінована чистка - це поєднання двох видів чисток: Ультразвуковий і Механической. Саме за рахунок комбінації двох чисток в одну, ця чистка отримала свою назву.

Даний вид чищення проводиться як на обличчі, так і на спині. Вона здатна одночасно дбайливо і ефективно видалити глибокі і поверхневі забруднення шкіри. Частка складається з декількох етапів, тривалість яких визначається ступенем забруднення шкіри.

Механічна, чистка проводиться спеціальним інструментом ложечкою Уно. При цьому для того що б менше травмувати шкіру і провести чистку на більш глибокому рівні необхідно попередньо розпарити шкіру за допомогою спеціального гелю.

Ультразвукова чистка лица киев проводиться за допомогою спеціального приладу, який очищає шкіру за рахунок впливу ультразвукових коливань.

СУТЬ КОМБІНОВАНОЇ ЧИСТКИ

Багатьом відомо, що механічна, або ручна, чистка досить болюча і агресивна процедура. Після неї на шкірі залишаються почервоніння, які проходять після закінчення 2-3х днів. До того ж процедура досить болюча. Чи не кожен пацієнт готовий піддавати шкіру подібній дії. Комбінована чистка була розроблена саме для таких пацієнтів. Комбінація двох видів чисток дозволяє провести глибоке очищення максимально дбайливо для шкіри.

Косметолог проводить ручну чистку тільки на ділянках з сильним забрудненням, тобто там, де спостерігаються глибокі комедони, гнійники і міліуми. Решта шкіра піддається тільки ультразвукової чищенні, яка видаляє ороговілий шар і поверхневі забруднення шкіри.

Тривалість чистки становить близько 2 годин, за рахунок того що по суті проводяться дві чистки.

- February 12 2019


+

e6d96ac7

 

Вступ

Правила прийому
Правила прийому до Барського автомобільно-дорожнього технікуму НТУ

 

Електронна залікова книжка

У нашому навчальному закладі успішно пройшло випробування таке нововедення як "Електронна заліковка", за допомогую нього батьки студентів завжди були

 усвідомлені про успіхи у навчанні. Ця послуга буде тепер використовуватись на постійній основі.

Детальніше

 

Розклад занять

Розклад занять
Електронний варіант розкладу занять

 

Електронні посібники

База електронних навчально-методичних посібників, відеопрезентацій розроблених нашими викладачами.

Детальніше

 

Запитай у директора

Зворотній зв'язок
Ми вважаємо, що готовність до відкритого діалогу дуже важлива для створення довіри у відносинах між нами та нашими студентами/абітурієнтами

 

Вступна компанія 2013

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Національного транспортного університету відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12 жовтня 2011 року.

Детальніше

Навчальна база

Уже впродовж багатьох років у нашому технікумі існує традиція, випускникний курс автомеханіків на захист диплому (його практичну частину), своїми руками створює наглядні посібники, це двигуни, коробки переміни швидкостей, варіатори та інш.

Детальніше

 

Сучасна освіта

Наш навчальний заклад один із найкращих навчальних закладів України, пропоную сучасні спеціальності, ми неодноразово приймали участь у різноманітних конкурсах та виставках, про що засвідчують отримані медалі та дипломи.

Детальніше