ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ БУДІВНИЦТВО, ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ І АЕРОДРОМІВ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ПІДЙОМНО–ТРАНСПОРТНИХ, БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН І ОБЛАДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА АВТОТРАНСПОРТІ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

Свіжі новини Одеси читайте на odesa.one

 

Це місто з населенням більше мільйона чоловік розташований на Чорному морі і на перехресті Сходу і Заходу, але, з огляду на його морський порт, також звернений на південь і схід. В Одесі відчувається пострадянська атмосфера, а також атмосфера Середземномор'я, про що свідчить вібрує життя, яку можна відчути на вулицях і в громадських місцях шумного мегаполісу. Незважаючи на молодий вік цього 221-річного міста, культурне розмаїття та недавнє недавнє минуле регіону на Чорному морі відображені в його космополітичному характер.

На щастя, більшість дивовижних будівель, які зводилися в Одесі протягом 18 і 19 століть, були пошкоджені лише частково під час Другої світової війни. Це означає, що Одеса зберігає чарівність минулих років, більш детально можна подивитися на сайті odesa.one.

Одеса, найбільший український порт, є ідеальною відправною точкою для відкриттів уздовж узбережжя Чорного моря, аж до дельти Дунаю на кордоні між Україною та Румунією.

Українські міста на Дунаї - відправні точки для екскурсій в Дельту. Крім річкового круїзу, природні тури і екотуризм є відмінними рисами регіону. Біосферний заповідник ЮНЕСКО Дельта Дунаю - це унікальна територія, що охороняється, в якій мешкає близько 30 різних екосистем і тисячі видів фауни і флори. Район є справжньою Меккою для любителів природи.
Такі заходи, як спостереження за птахами і фото-сафарі особливо популярні. З більш ніж 300 видами птахів, що розмножуються і проходять тут, Дельта Дунаю є місцем проживання і відпочинку птахів світового класу для перелітних птахів. Серед риб на особливу увагу заслуговують різні види осетрових; вони можуть досягати довжини декількох метрів і є дуже чутливими істотами, які покладаються на незайману екосистему. Белужская осетрина є джерелом всесвітньо відомої чорної ікри.

Репутація Одеси як культурної столиці серед її відвідувачів була отримана не тільки завдяки незліченним безлічам фестивалів, таких як Одеський міжнародний кінофестиваль і такі пам'ятки, як Одеський музей Пушкіна, але також завдяки появі знаменитих Потьомкінських сходів у фільмі «Броненосець Потьомкін». Крім того, місто є центром подорожей до дельті Дунаю, другий за величиною дельті річки в Європі. Дельта Дунаю, площею більше 5800 км ?, розташована на кордоні між Україною та Румунією і була оголошена ЮНЕСКО біосферним заповідником, який в даний час має статус об'єкта всесвітньої природної спадщини.

- October 07 2019


+

e6d96ac7

 

Вступ

Правила прийому
Правила прийому до Барського автомобільно-дорожнього технікуму НТУ

 

Електронна залікова книжка

У нашому навчальному закладі успішно пройшло випробування таке нововедення як "Електронна заліковка", за допомогую нього батьки студентів завжди були

 усвідомлені про успіхи у навчанні. Ця послуга буде тепер використовуватись на постійній основі.

Детальніше

 

Розклад занять

Розклад занять
Електронний варіант розкладу занять

 

Електронні посібники

База електронних навчально-методичних посібників, відеопрезентацій розроблених нашими викладачами.

Детальніше

 

Запитай у директора

Зворотній зв'язок
Ми вважаємо, що готовність до відкритого діалогу дуже важлива для створення довіри у відносинах між нами та нашими студентами/абітурієнтами

 

Вступна компанія 2013

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Національного транспортного університету відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12 жовтня 2011 року.

Детальніше

Навчальна база

Уже впродовж багатьох років у нашому технікумі існує традиція, випускникний курс автомеханіків на захист диплому (його практичну частину), своїми руками створює наглядні посібники, це двигуни, коробки переміни швидкостей, варіатори та інш.

Детальніше

 

Сучасна освіта

Наш навчальний заклад один із найкращих навчальних закладів України, пропоную сучасні спеціальності, ми неодноразово приймали участь у різноманітних конкурсах та виставках, про що засвідчують отримані медалі та дипломи.

Детальніше