ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ БУДІВНИЦТВО, ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ І АЕРОДРОМІВ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ПІДЙОМНО–ТРАНСПОРТНИХ, БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН І ОБЛАДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА АВТОТРАНСПОРТІ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

Свіжі новини Одеси читайте на odessa-trend.in.ua

 

Ми і озирнутися не встигли, як навіть саме поняття «екскурсія по місту», не кажучи вже про його вмісті, змінилося в корені і заграло зовсім новими фарбами. Канули в Лету часи, коли все зводилося до нуднувато заклику «Подивіться ліворуч, подивіться направо», сухувата перерахуванню дат, прізвищ зі званнями та інших швидко забуваються речей.

Не той тепер турист, який прибуває в Одесу, так само як і не змогли відновити екскурсовод, розповідає і, головне, що показує вам Південну Пальміру. Втім, чому тільки турист? Думаєте, самим одеситам не цікаво отримати наживо напрочуд відомості про улюблене місто в не зовсім звичайному або зовсім незвичному форматі?

І це все в Одесі ?! Це тільки здається, що одесит не піде, не поїде на таку буденну, здавалося б, екскурсію, яка з колишніх часів все ще іменується оглядової. Чому? Та з тієї причини, що сам огляд тепер не той, що раніше. І факти вам назвуть такі, про яких ви тільки здогадувалися в кращому випадку, і обставлять все так, що перший же креативний дворик, в який вас заведуть, занурить вас в таку атмосферу, що ви відразу запитаєте: «І це в Одесі ?! »., Більш детально можна подивитися на сайті odessa-trend.in.ua.

Одеса, найбільший український порт, є ідеальною відправною точкою для відкриттів уздовж узбережжя Чорного моря, аж до дельти Дунаю на кордоні між Україною та Румунією.

Так, це все в Одесі! І почали ми з класичних оглядових екскурсій, тому що давно вони вже не класичні, а самі що ні на є ексклюзивні. Тому що зовсім інші часи вимагають зовсім інших підходів. І ось вже пішохідні, на сучасних електромобілях, трамваях з далекого минулого і інших засобах пересування, і навіть «сидячі» для ледачих, екскурсії по Одесі обставляються і подаються так, що книжково-театральне-кіношна поняття «ефект присутності» стає обов'язковою умовою. Так само як і вражає, радує і навіть переповнює гордістю. Тематика сьогоднішніх одеських екскурсій майже неймовірна - через їх різноманітності. «Одеса кулінарна», «Одеса кримінальна», «багатонаціональна», «цвинтарна», «релігійна», «підземна», «підводна», «культурна» - так яка завгодно! Ніяких оглядів!
Екскурсії новітнього часу по-справжньому просякнуті «одеським духом». Тут ніби й справді намагаються довести, часом в самій химерної формі, так солодко звучить для вуха нашого людини відомий постулат, що Одеса, може, і не перше місто, але вже явно не другий. Немов все екскурсоводи - організовані під дахом якого-небудь екскурсійного агентства або ті, які «самі по собі», - доводять, що все пішло саме з Південної Пальміри, на те вона і Пальміра. Мова екскурсоводів, навіть якщо вони проводять екскурсію «для ледачих» (не виходячи із залу, з використанням екрану), особливий. Все відбувається так, щоб всі активно дихало нашим колоритом. І ось вже практично всі екскурсії стали авторськими, а вибір їх просто вражає. Так само як вражають їх назви.

- October 14 2019


+

e6d96ac7

 

Вступ

Правила прийому
Правила прийому до Барського автомобільно-дорожнього технікуму НТУ

 

Електронна залікова книжка

У нашому навчальному закладі успішно пройшло випробування таке нововедення як "Електронна заліковка", за допомогую нього батьки студентів завжди були

 усвідомлені про успіхи у навчанні. Ця послуга буде тепер використовуватись на постійній основі.

Детальніше

 

Розклад занять

Розклад занять
Електронний варіант розкладу занять

 

Електронні посібники

База електронних навчально-методичних посібників, відеопрезентацій розроблених нашими викладачами.

Детальніше

 

Запитай у директора

Зворотній зв'язок
Ми вважаємо, що готовність до відкритого діалогу дуже важлива для створення довіри у відносинах між нами та нашими студентами/абітурієнтами

 

Вступна компанія 2013

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Національного транспортного університету відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12 жовтня 2011 року.

Детальніше

Навчальна база

Уже впродовж багатьох років у нашому технікумі існує традиція, випускникний курс автомеханіків на захист диплому (його практичну частину), своїми руками створює наглядні посібники, це двигуни, коробки переміни швидкостей, варіатори та інш.

Детальніше

 

Сучасна освіта

Наш навчальний заклад один із найкращих навчальних закладів України, пропоную сучасні спеціальності, ми неодноразово приймали участь у різноманітних конкурсах та виставках, про що засвідчують отримані медалі та дипломи.

Детальніше