ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ БУДІВНИЦТВО, ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ І АЕРОДРОМІВ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ПІДЙОМНО–ТРАНСПОРТНИХ, БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН І ОБЛАДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА АВТОТРАНСПОРТІ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

Де зупинитися туристу в Харкові? - kharkov-trend.in.ua

 

Цікавих пам'яток і місць, популярних у городян і туристів, в Харкові багато. Для тих, хто запланував короткострокову поїздку і хоче встигнути побачити найважливіше, експерти підготували список головних харківських пам'яток на сайті kharkovone.com.

Центр міста (площа Свободи)

Це місце в першу чергу примітно своїм розмахом. Харківська площа Свободи - найбільша міська площа в Україні (14 га), шоста в Європі і дванадцята в світі. У 2008 році під час виступу групи Queen тут одночасно розмістилося понад 300 тисяч чоловік.

Держпром

На найбільшій площі Харкова височить його найбільш масштабне будова - Будинок державної промисловості, зведений в 20-і роки минулого століття. Висота будівлі перевищує 60 м (а зі шпилем воно вище 100 м). Це один з кращих світових зразків архітектури конструктивізму, що знаходиться під захистом ЮНЕСКО.

Покровський сквер

Затишний парк розташований в старій частині міста. Сюди приходять не тільки відпочити в тіні дерев, а й помилуватися «трикутником соборів», який входить в список «7 чудес Харкова». З скверу відкривається мальовничий вид відразу на три Богородичних храму: Покровський собор (найстаріше зі збережених міських будівель), Успенський собор (його дзвіниця - друга за висотою в Україні після Великої Києво-Печерської) і Благовіщенський собор. Родзинка цієї зеленої зони - кам'яний ступінчастий каскад з фонтанами.


Саржин яр

Так називається 20-кілометрова балка неподалік від ботанічного саду, через яку тече річка Саржинка (Саржин струмок). Тут розташований один з найпопулярніших у городян і туристів парк Харкова. Відомим це місце зробив мінеральне джерело «Харківська-1», якою був відомий місцевим жителям з XVIII століття. Біля джерела облаштована купіль, купання в якій вважається цілющим. Напитися води з бювету можна абсолютно безкоштовно.

Через Саржин яр проходить канатна дорога, яку англійська щоденна газета Guardian в 2016 році включила в десятку кращих підйомників світу. 10-хвилинна поїздка на висоті 8-26 метрів дозволяє насолодитися захоплюючими видами цієї частини Харкова.

Дзеркальний струмінь (пам'ятник Перемоги)

Цю харківську пам'ятка ще називають Кришталевої або скляній струменем. Архітектурна композиція у вигляді витонченої альтанки з фонтаном прикрашає парк Перемоги і вважається візитною карткою міста. З басейну біля підніжжя альтанки струмує гладка, як дзеркало, смуга води, що дала пам'ятника назву. У нічний час фонтан світиться різнобарвними вогнями.

Цікавих місць в Харкові багато, і для того, щоб ознайомитися з ними, одного подорожі не вистачить. Бажаємо відмінного відпочинку і приємної поїздки!

- October 14 2019


+

e6d96ac7

 

Вступ

Правила прийому
Правила прийому до Барського автомобільно-дорожнього технікуму НТУ

 

Електронна залікова книжка

У нашому навчальному закладі успішно пройшло випробування таке нововедення як "Електронна заліковка", за допомогую нього батьки студентів завжди були

 усвідомлені про успіхи у навчанні. Ця послуга буде тепер використовуватись на постійній основі.

Детальніше

 

Розклад занять

Розклад занять
Електронний варіант розкладу занять

 

Електронні посібники

База електронних навчально-методичних посібників, відеопрезентацій розроблених нашими викладачами.

Детальніше

 

Запитай у директора

Зворотній зв'язок
Ми вважаємо, що готовність до відкритого діалогу дуже важлива для створення довіри у відносинах між нами та нашими студентами/абітурієнтами

 

Вступна компанія 2013

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Національного транспортного університету відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12 жовтня 2011 року.

Детальніше

Навчальна база

Уже впродовж багатьох років у нашому технікумі існує традиція, випускникний курс автомеханіків на захист диплому (його практичну частину), своїми руками створює наглядні посібники, це двигуни, коробки переміни швидкостей, варіатори та інш.

Детальніше

 

Сучасна освіта

Наш навчальний заклад один із найкращих навчальних закладів України, пропоную сучасні спеціальності, ми неодноразово приймали участь у різноманітних конкурсах та виставках, про що засвідчують отримані медалі та дипломи.

Детальніше