ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ БУДІВНИЦТВО, ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ І АЕРОДРОМІВ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ПІДЙОМНО–ТРАНСПОРТНИХ, БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН І ОБЛАДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА АВТОТРАНСПОРТІ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

Розваги і пам'ятки Харкова на kharkovskiye.info

 

Харків (Харкiв) - колишня столиця України, друге за величиною місто країни і найбільший в її східній частині. Вважається, що місто було засноване в першій половині 17 століття, а точне походження його назви до цих пір нікому не відомо. Деякі вважають, що воно пов'язане з ім'ям прославленого в легендах козака Хдрько, інші - що воно пішло від назви річки Харків, окрім того, є ще кілька менш популярних теорій. Як і багато інших старих міст України, Харків приваблює туристів в першу чергу безліччю прекрасних церков і соборів.

Розваги і пам'ятки Харкова на kharkovskiye.info

На Сумській вулиці, центральній вулиці міста, знаходиться найбільша кількість старовинних будівель. У цій вулиці можна пройти від площі Конституції, на якій розташована вежа міськвиконкому і безліч дореволюційних будівель, до площі Свободи, третьої за величиною площі в світі, на якій проводяться всі важливі міські заходи.

Крім того, йдучи по Сумській вулиці, ви можете побачити театр імені Шевченка, невеликий і затишний парк Поезії, театр опери та балету, пам'ятник українському поету Тарасу Шевченку, що знаходиться в однойменному парку і одну з візитних карток Харкова, Дзеркальний струмінь. Також недалеко від головної вулиці є зоопарк і Каскад, ще одна цікава архітектурна пам'ятка міста.


У харків'ян, очевидно, прекрасне почуття гумору. У всякому разі, по всьому місту ви можете знайти велику кількість забавних пам'ятників, наприклад, пам'ятник літаючим закоханим, пам'ятник Батькові Федору, персонажу «Дванадцяти стільців», Еллочці Людожерці, Остапу Бендеру, футбольному м'ячу, і зеленої жабі в білий горошок.

У Харкові є два ботанічних сади, перший, досить маленький в самому центрі міста, а другий, значно більших розмірів, поруч зі станцією метро «Ботанічний сад». Від ботанічного можна піднятися по канатній до парку імені Горького, в якому є атракціони та дитяча залізниця.

Ще однією важливою пам'яткою Харкова є його собори. Найстаріший і найвідоміший з них, Покровський собор, був побудований в самому кінці 17 століття, а висота Успенського собору сягає 90 метрів, роблячи його найвищим будинком у місті.

- October 14 2019


+

e6d96ac7

 

Вступ

Правила прийому
Правила прийому до Барського автомобільно-дорожнього технікуму НТУ

 

Електронна залікова книжка

У нашому навчальному закладі успішно пройшло випробування таке нововедення як "Електронна заліковка", за допомогую нього батьки студентів завжди були

 усвідомлені про успіхи у навчанні. Ця послуга буде тепер використовуватись на постійній основі.

Детальніше

 

Розклад занять

Розклад занять
Електронний варіант розкладу занять

 

Електронні посібники

База електронних навчально-методичних посібників, відеопрезентацій розроблених нашими викладачами.

Детальніше

 

Запитай у директора

Зворотній зв'язок
Ми вважаємо, що готовність до відкритого діалогу дуже важлива для створення довіри у відносинах між нами та нашими студентами/абітурієнтами

 

Вступна компанія 2013

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Національного транспортного університету відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12 жовтня 2011 року.

Детальніше

Навчальна база

Уже впродовж багатьох років у нашому технікумі існує традиція, випускникний курс автомеханіків на захист диплому (його практичну частину), своїми руками створює наглядні посібники, це двигуни, коробки переміни швидкостей, варіатори та інш.

Детальніше

 

Сучасна освіта

Наш навчальний заклад один із найкращих навчальних закладів України, пропоную сучасні спеціальності, ми неодноразово приймали участь у різноманітних конкурсах та виставках, про що засвідчують отримані медалі та дипломи.

Детальніше