ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ БУДІВНИЦТВО, ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ І АЕРОДРОМІВ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ПІДЙОМНО–ТРАНСПОРТНИХ, БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН І ОБЛАДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА АВТОТРАНСПОРТІ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

Харків для дітей на kharkiv.name

 

Для справжніх моряків і піратів в Харкові відкритий Морський музей. Тут можна не тільки розглянути моделі старовинних і сучасних кораблів, а й дізнатися безліч морських історій і особисто смикнути корабельну ринду. Відвідування музею з екскурсією - 75 UAH. Для юних любителів космосу - відкритий Харківський планетарій ім. Ю. А. Гагаріна, який працює з 1957 р (ціна відвідування - 50-75 UAH).

Навпаки оперного театру, що на вулиці Сумській, можна відпочити у фонтанного комплексу «Дзеркальний струмінь», присвяченого перемозі у Великій Вітчизняній війні, за фонтаном розташована алея дітей-героїв.

Харків для дітей на kharkiv.name

ЦПКіВ ім. Горького - одне з кращих місць для прогулянок з дітьми не тільки в розважальних, але і пізнавальних цілях. Хто з хлопців відмовиться від прогулянки по цій канатній дорозі? Підвісна канатна дорога в Харкові зв'язує вулицю Сумську з мікрорайоном Павлово поле через Парк ім. Горького і Саржин Яр. Дорога в один кінець займає 18 хвилин - пасажир піднімається на висоту від 8 до 26 м над землею, звідки відкривається чудовий вид на зелені масиви парку Горького і Ботанічного саду Харківського університету, Павлово Поле і Шатилівка. Ціна квитка - 30 UAH.

І хіба може бути щось цікавіше, ніж покататися по дитячій залізниці? Це справжнє дитячо-юнацьке підрозділ Південної залізниці в Харкові, де водять поїзди і працюють диспетчерами і провідниками учні харківських шкіл. Довжина шляхів - 3,6 км, є три станції - «ЦПКіВ ім. Горького »,« Лісопарк »та« Меморіал ». Працює дитяча залізниця з травня по жовтень практично без перерв з 1940 р, пасажирів перевозять два склади по шість вагонів кожний. Квиток коштує близько 10 UAH, дорослі - 20 UAH, діти до 6 років - безкоштовно.

Любителів водних розваг чекає аквапарк «Джунглі», найбільший в країні комплекс водних розваг з величезною кількістю атракціонів, всілякими басейнами і повноцінною інфраструктурою. Дитячий квиток (тут діє обмеження по зростанню, а не за віком - до 146 см) - 160-200 UAH за весь день відвідування, дорослий - 200-240 UAH. Дельфінарій Харкова запрошує в гості всіх любителів підводного світу. Тут можна подивитися виступи морських ссавців і навіть поплавати з дельфінами, а також відвідати справжній океанаріум.

Харківський зоопарк - ще один відмінний спосіб провести вільний час і отримати заряд позитивних емоцій. Цей зоопарк був заснований ще в 19 ст., І до цього дня вміщує безліч представників фауни з усього світу. Він займає територію в 22 га, на якій розташувалися вольєри, акваріум, тераріум і пташиний куточок. Тут розміщуються близько 400 видів тварин, у тому числі рідкісних і зникаючих.

- October 16 2019


+

e6d96ac7

 

Вступ

Правила прийому
Правила прийому до Барського автомобільно-дорожнього технікуму НТУ

 

Електронна залікова книжка

У нашому навчальному закладі успішно пройшло випробування таке нововедення як "Електронна заліковка", за допомогую нього батьки студентів завжди були

 усвідомлені про успіхи у навчанні. Ця послуга буде тепер використовуватись на постійній основі.

Детальніше

 

Розклад занять

Розклад занять
Електронний варіант розкладу занять

 

Електронні посібники

База електронних навчально-методичних посібників, відеопрезентацій розроблених нашими викладачами.

Детальніше

 

Запитай у директора

Зворотній зв'язок
Ми вважаємо, що готовність до відкритого діалогу дуже важлива для створення довіри у відносинах між нами та нашими студентами/абітурієнтами

 

Вступна компанія 2013

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Національного транспортного університету відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12 жовтня 2011 року.

Детальніше

Навчальна база

Уже впродовж багатьох років у нашому технікумі існує традиція, випускникний курс автомеханіків на захист диплому (його практичну частину), своїми руками створює наглядні посібники, це двигуни, коробки переміни швидкостей, варіатори та інш.

Детальніше

 

Сучасна освіта

Наш навчальний заклад один із найкращих навчальних закладів України, пропоную сучасні спеціальності, ми неодноразово приймали участь у різноманітних конкурсах та виставках, про що засвідчують отримані медалі та дипломи.

Детальніше