ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ БУДІВНИЦТВО, ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ І АЕРОДРОМІВ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ПІДЙОМНО–ТРАНСПОРТНИХ, БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН І ОБЛАДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА АВТОТРАНСПОРТІ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

Черкаси туристичні на icherkashchanyn.com

 

Уже понад місяць у Черкасах на владному рівні ніхто не опікується туристичною сферою. Установа, компетентна в розвитку туризму, – Туристично-інформаційний центр Черкас – icherkashchanyn.com . Нова влада в особі Володимира Мамалиги не лише зупинила розвиток туризму в місті, а й знищила набутки попередньої команди, очолюваної Світланою Неухацькою.

«Черкаси можуть стати навіть космодромом, якщо брати правильні орієнтири, а не витрачати кошти на всілякі прожекти», – так 7 серпня Володимир Мамалига прокоментував виданню «Прочерк» свій вступ на посаду директора КП «Туристично-інформаційний центр Черкас». Однак уже через 42 дні директорства, 18 вересня, Володимир Володимирович звільнився, насамкінець сказавши журналістам: «Перед тим, як це місто показувати туристам, його треба прибрати. Тут ще дуже багато роботи. У місті поки не можна нікого водити. По-перше, в Черкасах немає туристів, а по-друге, їм тут немає чого показувати».

Чому ж не справдилися мрії Мамалиги про «космодром» і не спрацювали «правильні орієнтири»? З яких причин медіамагнат локального масштабу не спромігся зробити посутній внесок у розвиток туристичної галузі Черкас? Може, в усьому винні «попередники», на яких так любить посилатися нова владна верхівка міста? А, може, поганому танцюристу щось інше заважає? Володимир Мамалига навіть звернувся по допомогу до прокуратури і держфінінспекції, аби вони перевірили підприємство щодо ефемерного «боргу в 166 тисяч гривень», та обіцяв негайно опублікувати скандальні результати. Однак перевірка вже давно пройшла, а обіцяних сенсацій так і немає.

Зате ми маємо Туристично-інформаційний центр Черкас, звідки звільнилися всі працівники і який існує лише на папері; туристичний бренд, який ніхто не використовує; розбитий туристичний стенд у центрі міста і туристичний сайт, де з червня не оновлювали інформацію; а також телефонні номери, за якими ніхто не відповість потенційним туристам.

За 42 дні було зруйноване все, що будували протягом двох років. Володимир Володимирович не зміг зберегти набутки попереднього директора Туристично-інформаційного центру та ще мав сміливість нарікати на «неприбраність міста». Які ж методи роботи сповідував ставленик нової влади?

Відомо, що Володимир Мамалига безуспішно їздив до Києва, аби отримати ліцензію туристичного оператора. Можна припустити, що, вважаючи, ніби в Черкасах нема що показувати туристам, він планував під прикриттям комунального підприємства відряджати черкасців у Єгипет і Туреччину. Також Мамалига хотів домогтися абсурдного злиття комунальних підприємств «Туристично-інформаційний центр» і «Екологія». Ось такі «правильні орієнтири»…

- October 16 2019


+

e6d96ac7

 

Вступ

Правила прийому
Правила прийому до Барського автомобільно-дорожнього технікуму НТУ

 

Електронна залікова книжка

У нашому навчальному закладі успішно пройшло випробування таке нововедення як "Електронна заліковка", за допомогую нього батьки студентів завжди були

 усвідомлені про успіхи у навчанні. Ця послуга буде тепер використовуватись на постійній основі.

Детальніше

 

Розклад занять

Розклад занять
Електронний варіант розкладу занять

 

Електронні посібники

База електронних навчально-методичних посібників, відеопрезентацій розроблених нашими викладачами.

Детальніше

 

Запитай у директора

Зворотній зв'язок
Ми вважаємо, що готовність до відкритого діалогу дуже важлива для створення довіри у відносинах між нами та нашими студентами/абітурієнтами

 

Вступна компанія 2013

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Національного транспортного університету відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12 жовтня 2011 року.

Детальніше

Навчальна база

Уже впродовж багатьох років у нашому технікумі існує традиція, випускникний курс автомеханіків на захист диплому (його практичну частину), своїми руками створює наглядні посібники, це двигуни, коробки переміни швидкостей, варіатори та інш.

Детальніше

 

Сучасна освіта

Наш навчальний заклад один із найкращих навчальних закладів України, пропоную сучасні спеціальності, ми неодноразово приймали участь у різноманітних конкурсах та виставках, про що засвідчують отримані медалі та дипломи.

Детальніше