ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ БУДІВНИЦТВО, ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ І АЕРОДРОМІВ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ПІДЙОМНО–ТРАНСПОРТНИХ, БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН І ОБЛАДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА АВТОТРАНСПОРТІ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

Житомирський туризм: ідеї є.

 

Житомирщина має що показати туристам, але в області відсутня для цього інфраструктура. Такої думки на сьогодні дотримуютьcя підприємці, зайняті у галузі, краєзнавці і навіть чиновники. Але як галузь розвивати, – правда у кожного своя. Всі туристичні Сайты Житомира можна переглянути тут https://kharkovyes.com.ua/uk/zhytomyr . «Стан туризму на Житомирщини не можна назвати не найкращим, бо він просто ніякий», – такими словами розпочав розмову краєзнавець Георгій Мокрицький, розмірковуючи над тим, як же його таки варто поліпшувати.

На його думку, неправильним є державницький підхід об’єднувати туризм із культурою чи промисловістю при створені певних управлінь і департаментів, відповідно змішуючи їй функції галузей. Таке «відфутболюваня» називає показником того, що Україна нині ще перебуває на стадії пошуків. «У багатьох великих країнах світу на туризмі будують бюджет, національний дохід. У нашій області з’явилися структури, люди і кошти, тобто якась державна опіка. Але працівникам органів, які взяли під опіку туризм, абсолютно не вистачає змістовної культурологічної інформації.

Працівники органів, які взяли під опіку туризм, не знають пам’яток історії, архітектури, культури. Тобто ці люди, враховуючи їхню профільну освіту та напрямок діяльності, не знають пам’яток історії, архітектури, культури, музейних закладів – усього того, що складає основу, суб’єкт туризму. Думаю, що закінчиться все тим, що буде невелика самостійна структура, бо чиновники не вирішують нічого, доки не надходить ініціативи „знизу?», – розставляє акценти краєзнавець, демонструючи буклет «Житомирщина туристична», який цьогоріч його видавництво «Волинь» видало для управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської облдержадміністрації з нагоди участі у туристичному форумі.

P.S. Сподіваємося, що оприлюднена нами інформація не стане черговий раз сублімацією в повітря. Маємо надію, що думки тих, хто знав, про що говорив, будуть у пригоді тим, хто повинен працювати на благо громади області.

- October 16 2019


+

e6d96ac7

 

Вступ

Правила прийому
Правила прийому до Барського автомобільно-дорожнього технікуму НТУ

 

Електронна залікова книжка

У нашому навчальному закладі успішно пройшло випробування таке нововедення як "Електронна заліковка", за допомогую нього батьки студентів завжди були

 усвідомлені про успіхи у навчанні. Ця послуга буде тепер використовуватись на постійній основі.

Детальніше

 

Розклад занять

Розклад занять
Електронний варіант розкладу занять

 

Електронні посібники

База електронних навчально-методичних посібників, відеопрезентацій розроблених нашими викладачами.

Детальніше

 

Запитай у директора

Зворотній зв'язок
Ми вважаємо, що готовність до відкритого діалогу дуже важлива для створення довіри у відносинах між нами та нашими студентами/абітурієнтами

 

Вступна компанія 2013

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Національного транспортного університету відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12 жовтня 2011 року.

Детальніше

Навчальна база

Уже впродовж багатьох років у нашому технікумі існує традиція, випускникний курс автомеханіків на захист диплому (його практичну частину), своїми руками створює наглядні посібники, це двигуни, коробки переміни швидкостей, варіатори та інш.

Детальніше

 

Сучасна освіта

Наш навчальний заклад один із найкращих навчальних закладів України, пропоную сучасні спеціальності, ми неодноразово приймали участь у різноманітних конкурсах та виставках, про що засвідчують отримані медалі та дипломи.

Детальніше