ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ БУДІВНИЦТВО, ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ І АЕРОДРОМІВ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ПІДЙОМНО–ТРАНСПОРТНИХ, БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН І ОБЛАДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА АВТОТРАНСПОРТІ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

Дніпропетровщина: сім туристичних місць

 

У Дніпрі вперше провели туристичний форум «Dnipro Region Туризм». Упродовж двох днів провідні історики, краєзнавці, музейники, урбаністи, гіди міркували, як додати регіону привабливості для подорожувальників. На теренах Дніпропетровщини багато цікавих об’єктів, однак туристичний потенціал краю достатньо не розкритий, зазначали вони. Культурний туризм в Україні асоціюється передусім із Львовом та Києвом, говорили учасники. На Дніпропетровщині навіть місцеві жителі знають не всі місця, де варто побувати. Відвідавши презентації та поспілкувавшись із гідами, Радіо Свобода склало свій ТОП-7 маловідомих і нерозкручених об’єктів області, які можуть зацікавити мандрівників, прихильників різних напрямків туризму. Всі деталі про місто Дніпро та його переваги перед іншими українськими містами читайте на сайті dnepr-future.com.ua

1. Паломницький та етнічний туризм: унікальні храми та свята національних громад

Туф – вулканічний камінь дивовижного персикового відтінку, привезений із самої Вірменії, майстерно вирізьблені орнаменти й фігури на фасаді, традиційні пам’ятні камені – хачкари… Все це про найбільший храмовий комплекс у Східній Європі – храм Вірменської апостольської церкви у Дніпрі. Відкритий 2018 року, храм Святого Григора Лусаворича стає місцем паломництва для вірменів із різних регіонів і країн світу.

Храм Вірменської апостольської церкви, Дніпро, 2018 рік
Храм розташований поблизу колишнього проспекту Калініна, який тепер носить ім’я героя Небесної сотні Сергія Нігояна. До речі, його рідне село Березнуватівка у Солонянському районі, кажуть у вірменській громаді, також хотіли б зробити одним із пунктів паломницького маршруту.

За вірменськими традиціями, церква не тільки є духовним осередком, а й виконує роль культурного центру. При храмі в Дніпрі діє вірменська недільна школа, там проводять свята та виставки. Голова жіночої ради вірменської громади Дніпра Арміне Саакян розповідає про яскраві подієві родзинки, які може запропонувати туристам вірменська громада міста.

2. Оздоровчий туризм: мінеральні води Новомосковщини

За 45 кілометрів від Дніпра на тих, хто стомився від гамірного й велелюдного мегаполісу, чекає затишний куточок із реліктовим сосновим лісом і мальовничими берегами річки Самари. Село Орлівщина в Новомосковському районі відоме чистим повітрям і цілющою водою.

Поряд розташований регіональний ландшафтний парк місцевого значення «Самарські плавні» та ботанічна пам’ятка «Орлівщанські дубові насадження». Їдуть сюди не тільки насолодитись природою, а й підлікуватись.

3. Краєзнавчий туризм: «Живий музей» Микити Коржа на Солонянщині

У селі Сурсько-Михайлівка Солонянського району цікавих до історії козацького краю запрошують до музею засновника села, козака Микити Коржа. Цей музей називають «живим» – облаштований він прямо на території селянської садиби: поряд мешкають господарі, тримають худобу, обробляють землю.

4. Спортивний туризм: «велосипедна столиця краю» на Петропавлівщині

Значна віддаленість від обласного центру – не перешкода для розвитку туризму. У цьому переконані в Миколаївській територіальній громаді, яка об’єднує кілька сіл Петропавлівського району. Громада претендує на звання «велосипедної столиці Дніпропетровщині»: тут із радістю приймають організовані групи любителів їзди на роверах і розробили для них кілька веломаршрутів.

5. Урбаністичний туризм: «західноєвропейське» Кам’янське

Для того, щоб відчути атмосферу західноєвропейського містечка кінця ХIХ – початку ХХ століття, не обов’язково їхати за кордон. У цьому переконані в Кам’янському – місті, яке має унікальну для краю західноєвропейську забудову, – район Верхня колонія. 73 вцілілі будівлі взяті під охорону держави, 11 – внесені до національного реєстру пам’яток України. Серед цікавих будівель – заводська контора, клуб із чудовою акустикою, будинок директора, водонапірна вежа.

6. Індустріальний туризм: Кривий Ріг і його «велична п’ятірка»

Помилуватись «марсіанськими» пейзажами залізорудних кар’єрів, відвідати гірничо-видобувні підприємства, зазирнути на металургійний комбінат-гігант… Уже понад 5 років у Кривому Розі розвивають індустріальний туризм. У місті розробили 80 індустріальних маршрутів, охочих пройти ними більшає.

7. Патріотичний туризм: перший в Україні Музей АТО в Дніпрі

Єдиний поки що в Україні Музей АТО в Дніпрі має дві експозиційні частини – у приміщенні й просто неба. Заклад вже зібрав більше тисячі експонатів із зони бойових дійна Донбасі: розстріляна бойовиками українська військова техніка, речі загиблих бійців, дитячі малюнки, одяг капеланів, шеврони добровольців тощо. Кілька залів музею присвячені реальним історіям бійців, медиків, волонтерів, які працювали в зоні бойових дій. Вхід до музею й усі екскурсії – безкоштовні.

- October 16 2019


+

e6d96ac7

 

Вступ

Правила прийому
Правила прийому до Барського автомобільно-дорожнього технікуму НТУ

 

Електронна залікова книжка

У нашому навчальному закладі успішно пройшло випробування таке нововедення як "Електронна заліковка", за допомогую нього батьки студентів завжди були

 усвідомлені про успіхи у навчанні. Ця послуга буде тепер використовуватись на постійній основі.

Детальніше

 

Розклад занять

Розклад занять
Електронний варіант розкладу занять

 

Електронні посібники

База електронних навчально-методичних посібників, відеопрезентацій розроблених нашими викладачами.

Детальніше

 

Запитай у директора

Зворотній зв'язок
Ми вважаємо, що готовність до відкритого діалогу дуже важлива для створення довіри у відносинах між нами та нашими студентами/абітурієнтами

 

Вступна компанія 2013

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Національного транспортного університету відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12 жовтня 2011 року.

Детальніше

Навчальна база

Уже впродовж багатьох років у нашому технікумі існує традиція, випускникний курс автомеханіків на захист диплому (його практичну частину), своїми руками створює наглядні посібники, це двигуни, коробки переміни швидкостей, варіатори та інш.

Детальніше

 

Сучасна освіта

Наш навчальний заклад один із найкращих навчальних закладів України, пропоную сучасні спеціальності, ми неодноразово приймали участь у різноманітних конкурсах та виставках, про що засвідчують отримані медалі та дипломи.

Детальніше