ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ БУДІВНИЦТВО, ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ І АЕРОДРОМІВ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ПІДЙОМНО–ТРАНСПОРТНИХ, БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН І ОБЛАДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА АВТОТРАНСПОРТІ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

ЯК ВИБРАТИ раму ДЛЯ КАРТИНИ?

 

Існує три основних критерії, за якими ми будемо ділити рамы для картины:

ширина багета
колір рами
фактура рами

ШИРИНА РАМИ
З шириною в принципі все досить просто. Великі картини оформляються в більш широкий багет, маленькі - навпаки. Однак існують деякі винятки. Наприклад, невелика картина з широкою, багатою рамою буде більше залучати погляд, ніж її аналог у вузькому багеті. І навпаки, деякі сучасні великі абстрактні картини спеціально оформляють у вузький багет, щоб рама відволікала на себе багато уваги, а людина, що споглядає картину, міг сконцентрувати свою увагу на змісті полотна.

КОЛІР РАМИ
З кольором рами все набагато складніше. Слід пам'ятати про два цілях, вибираючи колір рами. По-перше, він повинен поєднуватися з кольором самої картини, по-друге, багет повинен підходити під інтер'єр, де картина висітиме. Іноді ці дві речі досить складно поєднати. Спочатку ви повинні виділити в картині основну гаму кольорів. Якщо в ній переважають холодні тони (зелений, синій, фіолетовий, блакитний), то раму варто вибирати з квітів світлого дерева, а також з сріблястих і інших холодних відтінків. Якщо ж в картині переважають теплі відтінки (червоний, оранжевий, коричневий), то раму потрібно вибирати теплого кольору, а саме: темне дерево, золото, червоне дерево. Також колір багета може підкреслювати стиль самої картини, наприклад, якщо в картині багато червоного і білого кольору, то до неї добре підійде чорна рама (таке поєднання часто зустрічається в східних творах мистецтва).

ФАКТУРА РАМИ
Під фактурою рами мається на увазі наскільки вона вітіювата і мереживна. Зазвичай картини старих майстрів, а також класичні пейзажні сюжети оформляють в помпезний химерний багет. Цим намагаються підкреслити все багатство і значущість полотна. Що ж стосується сучасних полотен, то для них часто вибирають більш просту раму без вензелів. Однак, іноді сюжети і стиль сучасних художників припускають складні рами з орнаментами, що додає особливого шарму їх творів. Також не варто забувати, що стиль, в якому написана картина, теж має велике значення. Наприклад, з полотном, написаним в стилі імпресіонізму, добре буде виглядати рама, теж має фактуру на зразок мазків пензля.
Головне при виборі багета не забувати, що сама рама не повинна залучати великої уваги. Вона повинна підкреслювати кращі сторони вашого твору мистецтва і давати можливість насолодитися змістом картини.

ЯК НА НАШОМУ САЙТІ ВИБРАТИ І ЗАМОВИТИ раму ДЛЯ КАРТИНИ
Підібрати і купити рами для картин і фото, можна, клікнувши по будь картині в нашому каталозі, а детально ознайомитися з параметрами рам можна в розділі "Види рам". Також, на нашому сайті є чудовий сервіс підбору рами для вашої картини або фотографії - Ваше фото. Там ви можете завантажити потрібну вам зображення і підібрати до нього багетну раму, а також зробити замовлення на друк свого фото на полотні. Успіхів!

- June 09 2021


+

e6d96ac7

 

Вступ

Правила прийому
Правила прийому до Барського автомобільно-дорожнього технікуму НТУ

 

Електронна залікова книжка

У нашому навчальному закладі успішно пройшло випробування таке нововедення як "Електронна заліковка", за допомогую нього батьки студентів завжди були

 усвідомлені про успіхи у навчанні. Ця послуга буде тепер використовуватись на постійній основі.

Детальніше

 

Розклад занять

Розклад занять
Електронний варіант розкладу занять

 

Електронні посібники

База електронних навчально-методичних посібників, відеопрезентацій розроблених нашими викладачами.

Детальніше

 

Запитай у директора

Зворотній зв'язок
Ми вважаємо, що готовність до відкритого діалогу дуже важлива для створення довіри у відносинах між нами та нашими студентами/абітурієнтами

 

Вступна компанія 2013

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Національного транспортного університету відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12 жовтня 2011 року.

Детальніше

Навчальна база

Уже впродовж багатьох років у нашому технікумі існує традиція, випускникний курс автомеханіків на захист диплому (його практичну частину), своїми руками створює наглядні посібники, це двигуни, коробки переміни швидкостей, варіатори та інш.

Детальніше

 

Сучасна освіта

Наш навчальний заклад один із найкращих навчальних закладів України, пропоную сучасні спеціальності, ми неодноразово приймали участь у різноманітних конкурсах та виставках, про що засвідчують отримані медалі та дипломи.

Детальніше