ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ БУДІВНИЦТВО, ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ І АЕРОДРОМІВ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ПІДЙОМНО–ТРАНСПОРТНИХ, БУДІВЕЛЬНИХ І ДОРОЖНІХ МАШИН І ОБЛАДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА АВТОТРАНСПОРТІ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

Варіанти планування кухні. Кухні Харків

 

Зручність кухні багато в чому залежить від її планування, адже при правильному розміщенні меблів розміри кухні втрачають свою значущість. Основою планування кухні прийнято вважати робочий трикутник, який складається з холодильника, раковини і плити. Ідеальним відстанню між сторонами цього трикутника вважається відстань від 3 до 6 метрів. Більша відстань приведе до даремної ходьби, а менше може створити тісноту в приміщенні. Перше завдання, яке необхідно вирішити при виборі кухонних меблів - це визначення найбільш підходящого типу планування кухні. Для власників великих квартир надається широкий вибір варіантів планування кухні. Все ж більшість українських покупців, проаналізувавши свої вимоги до шуканої кухні, стикаються з проблемою її розміщення на своїй території. Не секрет, що головний недолік нашого типового житла - це його мінімальність. Найчастіше площа кухні становить 6 метрів або 9 метрів, а в відомих "хрущовках" і зовсім не перевищує 5 метрів. Звідси виникає найбільш поширена завдання для дизайнера - планування маленької кухні. Проте існує шість основних типів планування кухні дозволяють і в цій ситуації добитися комфорту. Спробуємо дати короткі рекомендації і зобразити типові варіанти планування кухни харьков від виробника, від компанії planeta-mebeli.kh.ua. У нас ви зможете замовити кухню, під ваші розміри приміщення. На нашому каталозі вже є варіанти розрахованих кухонь з цінами, найпоширеніших планувань кухонь: Кухня в Чешку, Кухня в чешку з вентиляційною шахтою, Кухня в Польку, Кухня в Хрущовку, Кухня в п'ятиповерхівку, Кухня в 9 поверхівку:

Планування кухні

Лінійна кухня

Кухня в одну лінію розрахована на одного або двох чоловік, встановлюється за умов дуже обмеженого простору, робоча зона у неї становить половину всієї площі, тому, якщо ви вирішили поєднати її з їдальнею, встановіть висувний або розкладний обідній стіл, інакше зона проходу буде мінімальною і , звичайно, вкрай незручною. Також цю планування можна використовувати в багатоцільовий кімнаті "кухня-їдальня-вітальня", в цьому випадку всі кухонні меблі буде розташовуватися в одній частині кімнати, інша буде використовуватися для прийому їжі та відпочинку. В цьому випадку, для дотримання "трикутника", раковину краще розташувати в центрі, а плиту і холодильник навколо неї. Причому між плитою і раковиною бажано встановити робочий стіл. Планування кухні в одну лінію Також цю планування можна використовувати в багатоцільовий кімнаті "кухня-їдальня-вітальня", в цьому випадку всі кухонні меблі буде розташовуватися в одній частині кімнати, інша буде використовуватися для прийому їжі та відпочинку.

дволінійна кухня

Кухня в два ряди. Якщо кухня - прохідна, кращого варіанту годі й чекати. Тут робочий трикутник створюється так: у однієї стіни розташовані плита і мийка, в іншої, навпаки, холодильник. Як правило, таке планування кухні проста і зручна. Таке розміщення створює максимально зручний простір для роботи. Можливий і інший варіант планування кухні: з одного боку холодильник, мийка і стіл-шафа для підготовки продуктів, а з іншого - плита і стіл для підготовки страв. Як спланувати дизайн вузької довгої кухні ми розповімо в нашій статті. дволінійна кухня

Г - образна кухня

Г-подібна або L - планування виняткова в плані створення зручного робочого трикутника, меблі та техніка в даному випадку розставляються уздовж двох суміжних стін. Обідній стіл легко розміщається без шкоди для зони проходу. Цей варіант підходить майже для всіх приміщень окрім, мабуть, вузьких. а також приміщень з безліччю дверей, ергономічна, компактна і залишає вільний простір для розміщення обіднього столу. Кухня дозволяє працювати удвох, абсолютно не заважаючи один одному. Оптимальне розташування елементів: холодильник - робочий стіл - раковина - робочий стіл - плита. Основні елементи можуть бути розташовані як по сторонам кухні, так і в кутку. Можливість ефективного використання кутів: установка в них шаф з крутяться стійками-каруселями або шаф з відкритими полицями.

- October 18 2021


+

e6d96ac7

 

Вступ

Правила прийому
Правила прийому до Барського автомобільно-дорожнього технікуму НТУ

 

Електронна залікова книжка

У нашому навчальному закладі успішно пройшло випробування таке нововедення як "Електронна заліковка", за допомогую нього батьки студентів завжди були

 усвідомлені про успіхи у навчанні. Ця послуга буде тепер використовуватись на постійній основі.

Детальніше

 

Розклад занять

Розклад занять
Електронний варіант розкладу занять

 

Електронні посібники

База електронних навчально-методичних посібників, відеопрезентацій розроблених нашими викладачами.

Детальніше

 

Запитай у директора

Зворотній зв'язок
Ми вважаємо, що готовність до відкритого діалогу дуже важлива для створення довіри у відносинах між нами та нашими студентами/абітурієнтами

 

Вступна компанія 2013

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Національного транспортного університету відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12 жовтня 2011 року.

Детальніше

Навчальна база

Уже впродовж багатьох років у нашому технікумі існує традиція, випускникний курс автомеханіків на захист диплому (його практичну частину), своїми руками створює наглядні посібники, це двигуни, коробки переміни швидкостей, варіатори та інш.

Детальніше

 

Сучасна освіта

Наш навчальний заклад один із найкращих навчальних закладів України, пропоную сучасні спеціальності, ми неодноразово приймали участь у різноманітних конкурсах та виставках, про що засвідчують отримані медалі та дипломи.

Детальніше