Гуртожиток

Наш гуртожиток було введено в експлуатацію в вересні 1974 року у вигляді п’ятиповерхової будівлі потужністю 420 ліжко-місць.В основу архітектурно-планувальної схеми прийнята двобічна забудова коридорів житловими кімнатами. Блочна система по 6-7 кімнат в блоці,окремий санвузол і кухня з електроплитами.

Житлові блоки містять кімнати на 2 і 3 особи. Кімнати вмебльовані, мешканці гуртожитку за бажанням забезпечуються посільною білизною. На першому поверсі знаходяться кабінети коменданта та працівників гуртожитку, просторий вестибюль, сучасні душові кімнати. Прибирання кімнат проводиться мешканцями гуртожитку щоденно, блоки прибираються згіно графіку чергування, щочетверга проводиться генеральне прибирання (санітарний день).

В стінах гуртожитку працює студентська рада до складу якої входять старости блоків і активісти. Вихователі зі студрадою проводять тематичні вечори відпочинку, дискотеки та інші розважальні заходи.

Головним керуючим центром самоврядування в гуртожитку є його актив – Рада гуртожитку, яка була обрана на початку нового навчального року на загальних зборах мешканців гуртожитку. До складу Ради входять 15 чоловік: голова Ради, зам. голови, члени санітарно - побутового сектору, спортивно-масового сектору, навчального, культурно-масового сектору, редколегія, старостат. Контролюють роботу Ради вихователь, комендант, заст. з виховної роботи, профком, мед. сестра, дирекція.

Робота Ради здійснюється у відповідності з місячним планом виховної роботи, збираючись раз на місяць. На засіданнях розглядаються такі питання: поведінка студентів-правопорушників; організація культурно-масових заходів; питання озеленення гуртожитку; конкурс „Краща кімната”; санітарно-гігієнічні умови; рейди та підсумками перевірок.

В гуртожитку є читальна зала на 60 місць, актова зала для перегляду телепередач та проведення вечорів відпочинку та дискотек, є підключення до швидкісної мережі Internet.