Спорт – це сила тіла і розуму!

Барський автомобільно - дорожній технікум відноситься до таких навчальних закладів, де приділяється багато уваги здоров'ю студентів. Для цього проводиться значна робота з пропаганди здорового способу життя та боротьби проти шкідливих звичок, що негативно впливають на моральний та фізичний стан молодих людей. Ось і цього року для студентів та викладачів було відкрито тренажерну залу та кабінети загальної фізичної підготовки і вільної боротьби.

В спортивній залі БАДТ постійно організовуються змагання з різних видів спорту як районного, так і обласного рівня. Серед студентів, зокрема, – спартакіада з 8 видів спорту, різноманітні змагання.

Здоров’я – це перша й найважливіша потреба людини, яка визначає його здатність до праці та забезпечує гармонійний розвиток особистості. Здоровий спосіб життя – це раціонально організований, активний, трудовий, загартовуючий та в той же час захищаючий від впливу навколишнього середовища спосіб життя, який дозволяє до глибокої старості зберігати моральне, психічне й фізичне здоров’я. Формування здорового способу життя залежить тільки від нас самих, наших переваг, переконань та світогляду, є головним важелем первинної профілактики в укріпленні здоров’я населення через зміну стилю та укладу життя, його оздоровлення з використанням гігієнічних знань для подолання шкідливих звичок, гіподинамії та несприятливих сторін життя, пов’язаних з різноманітними ситуаціями. Фізичне виховання у нашому навчальному закладі є невід’ємною частиною освіти та оптимізації поточного фізичного, функціонального стану особистості, її підготовки до подальшого життя. Аналіз реального стану справ у фізичному вихованні студентів дає підстави вважати, що його ефективність далека від бажаної. Понад 70% студентів практично не займаються фізичними вправами під час дозвілля.

Основною формою навчання і виховання в технікумі є заняття, які спрямовані на визнання індивідуальності студента, співпрацю, що відповідає вимогам особистісно-орієнтовного підходу, створення «ситуацій успіху» . Для реалізації цих принципів запроваджуються різні форми та методи організації студентів на заняттях.

Барський автомобільно - дорожній технікум - це навчальний заклад, у якому активно культивується здоровий спосіб життя. Для цього продумана система роботи щодо викорінення шкідливих звичок, що негативно впливають на моральний та фізичний стан молодих людей.Щорічно комісія фізичного виховання проводить спартакіаду технікуму серед груп І-ІІ курсів з видів спорту:

 • Баскетбол. Головний суддя змагань: Антонюк О.А.
 • Волейбол. Головний суддя змагань: Бурлаченко О.В.
 • Міні-футбол. Головний суддя змагань: Мацьков В.М.
 • Легка атлетика. Головний суддя змагань: Завадський О.О.
 • Настільний теніс. Головний суддя змагань: Завадський О.О.
 • Шахи. Головний суддя змагань: Олійник О.В.
 • Легкоатлетичний крос. Головний суддя змагань: Бурлаченко О.В.
 • Відкриття спартакіади відбувається урочисто, з шикуванням усіх студентів технікуму та підняттям державного прапора.

  цінними подарунками (футбольні м’ячі) та грамотами. До дня Збройних сил України щорічно проводиться спортивне свято “Козацькі забави” . В конкурсах беруть участь збірні команди перших курсів. Склад команди 10 чоловік .

 • АМ - “Січовики”
 • ДМ - “Запорожці”
 • ДБ - “Богунівці”
 • ОП і ЗВ – “Подільські козаки”
 • Свято завжди проходить урочисто та весело.

  Щорічно студентська рада проводить заходи з нагоди Дня студента, в яких традиційними стали товариські ігри з футболу між збірними студентів та викладачів.

  Що ж стосується проведення студентами вільного часу, то для них вже досить довгий час діють різноманітні спортивні секції - настільного тенісу, легкої атлетики, волейболу, вільної боротьби, баскетболу, регулярно працює стрілецький тир.Покращення стану здоров’я є одним з головних факторів, що впливають на навчальний процес. Тому в цьому навчальному році відкрито реабілітаційний центр «Здоров’я» з сучасними тренажерами. Її із задоволенням відвідують і студенти, і викладачі. Кожен член колективу має змогу покращити свій фізичний стан.

  Згідно навчальної програми викладачі комісії зі студентами І курсу здійснюють одноденний туристичний похід. Туризм займає важливе місце в навчально-виховній роботі. Він сприяє формуванню активної життєвої позиції молоді. В туристичних походах студенти загартовують свій організм, зміцнюють здоров’я, розвивають витривалість, силу та інші фізичні якості, набувають прикладних навиків і умінь орієнтування на місцевості, подолання природних перешкод. Туристичні походи сприяють вихованню етичних якостей особи: взаємопідтримки, взаємовиручки, організованості та дисципліни, принциповості, чуйності і уваги до товаришів, сміливості, стійкості і мужності, відчуття відповідальності, організаторських якостей.